Internet - ABIOTEL - váš telefonní operátor

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Internet

Služby

Mobilní internet je vhodný pro ty klienty, kteří se potřebují připojovat k internetu kdekoliv, ať už na cestách nebo i doma, kde nemají možnost pevného internetu. K počítači si klient zakoupí modem a přes něj se kdekoliv (kde je pokrytí) připojí k internetu. Jsou 2 druhy mobilního internetu, které můžeme poskytnout. Starší CDMA a novější 3G.

LTE mobilní internet - je ještě rychlejší a stabilnější, ale funguje pouze tam kde je LTE pokrytí (velká města, většina menších měst, postupně se přidávají vysílače všude) a tam kde není, se připojí přes pomalé GPRS, EDGE, 3G nebo HSDPA. LTE síť se ale rychle rozrůstá.


Mobilní WiFi hotspot
- vhodný pro taxikáře, autobusové dopravce, prodejní stánky, prezentace apod. Jedná se o malé zařízení velikosti dlaně, které po vložení SIM karty vysílá WiFi signál a v okruhu cca 50-ti metrů se mohou vaší známi připojit k rychlému internetu. Po úplném nabití toto zařízení vydrži pracovat nepřetržitě asi 6 hodin.


Pevný VDSL internet - Stabilní a spolehlivý bez omezení stahování dat. VDSL internet je vhodný rovněž pro příjem abioTV a to současně na 2 TV přijímačích ve FULL HD kvalitě. Rychlost VDSL internetu až 80 Mb/s. Tento internet je dostupný až na 95% adres v ČR.

 
Copyright 2015. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky