ABIOTEL klub - ABIOTEL - váš telefonní operátor

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ABIOTEL klub

ABIOTEL klub

ABIOTEL klub poskytuje svým členům různé výhody.

Každý, kdo s námi telefonuje, se zároveň stává členem ABIOTEL clubu.

Mezi takovéto výhody patří PARTNERSKÝ PROGRAM. Máte možnost čerpat různé služby nebo nakupovat u našich PARTNERŮ a dobře z toho profitovat. Stále platí, že za nákup služeb nebo zboží za každou celou utracenou stokorunu od nás dostanete 3 body (1bod = 1,-Kč nebo 1minuta volání nebo 1SMS). Takto nasbírané body můžete u nás uplatnit, a to v souladu s podmínkami pro jejich uplatnění. Rovněž za ně můžete nakupovat v našem E-SHOPU.

ABIOTEL club odměňuje své členy

za každý nákup v našm E-SHOPU vás odměníme extra volnými minutami na volání do všech síti. Po zaregistrování pak další slevy. Nabízíme více jak 16 tisíc položek s doručením do 24 hodin v celé ČR. Nakupovat můžete i za získané body, za každého doporučeného klienta nebo za nákup u našich partnerů.


 -  počítače, notebooky, tablety, pokladní systémy, servery
 -  monitory, LCD-TV, plasma-TV, projektory, tiskárny, multifunkční zařízení
 -  procesory, paměti, základní desky, disky, mechaniky
 -  audio video, spotřební elektronika, multimedia, software
 -  foto kino, paměti a čtečky apod.

Sbírejte EXTRA volné minuty.


Jako člen ABIOTEL klubu nakupujte v našem e-shopu. Z více jak 16-ti tisíc položek si jistě každý vybere, (nezapomeňte se prosím zaregistrovat). Dále pak máte možnost nakoupit výrobky a služby u našich partnerů. Za tyto nákupy nebo služby dostáváte volné minuty, které se ukládají na Vaše konto. Takto nasbírané volné minuty můžete kdykoli využít. Za každých utracených 100,- Kč dostanete minimálně 3 extra volné minuty, které pak můžete využít několika způsoby,
a to v souladu s podmínkami
pro využití nasbíraných EXTRA volných minut.

Podmínky pro využití nasbíraných EXTRA volných minut.

1. Vyměnit za SMS - 1 volná minuta = 1 SMS, takovýmito SMS můžete zaplatit propsané SMS nad rámec volných SMS a to buď na svém účtu nebo na účtu jakéhokoliv uživatele ABIOTELU
2. Použít na volání - Máte-li na svém kontě nasbírané volné minuty, můžete si o ně navýšit jakýkoliv tarif v následujícím měsíci. Volné minuty můžete použít vy sami nebo je darovat jinému členu.
3. Zaplatit s nimi tarif - Volnými minutami lze také zaplatit tarif sobě nebo jinému členu.

Doporučte a profitujte

Jste-li spokojeni s našimi službami, řekněte to ostatním. Pokud naše služby doporučíte svým známým a oni se stanou našimi uživateli, tak jako poděkování od nás obdržíte každý měsíc provizi z jejich provolaných minut.
Jak to celé funguje?
Tak například Petr doporučil Honzu. Honza telefonuje a z každé placené protelefonované minuty (minuty, které jsou provolány v síti ABIOTEL za 0,- Kč se nepočítají) obdrží Petr bonus ve výši 0,04 Kč. Tento bonus bude Petrovi odečten formou slevy z jeho měsíčního vyúčtování.

"Díky ABIOTEL klubu už neplatíme za volání ani korunu"


... nákupem notebooku přes E-shop ABIOTEL
jsem získala
687 volných minut.

Doporučuji nové partnery do klubu a za každého dostávám odměnu 300,- Kč ...

www.abiotel.cz (c)2012-2023
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky