Mobilní síť - ABIOTEL - váš telefonní operátor

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Mobilní síť

Služby

Abiotel provozuje mobilní síť od roku 2006. Zájemce o volání v síti Abiotel uzavírá smlouvu bez závazku. Pokud zákazník chce od ABIOTELU odejít, může si své telefonní číslo převést k novému operátorovi. Pro převod k jinému operátorovi zákazník obdrží tzv. ČVOP (číslo výpovědi opuštěného operátora). Svým klientům nabízíme několik svých vlastních tarifů, které se za uplynulou dobu několikráte měnily a zlevňovaly. Jednotlivé tarify vždy obsahují stanovený počet velmi levných volných minut, proto je výhodné volit tarif s takovým počtem volných minut, který bude dostatečně vysoký pro potřeby každého zákazníka. Volné minuty v rámci tarifů lze uplatnit do všech ostatních mobilních a pevných sítí v ČR. Volání v mobilní síti ABIOTEL je ještě podstatně levnější, s balíčkem Abiotel.

Neprovolané volné minuty se do dalšího měsíce nepřevádějí. V případě, že se změní potřeby volání zákazníka, lze každý měsíc bezplatně tarif změnit ať už na nižší či vyšší. O změnu tarifu je nutno zažádat nejpozději 4 dny před koncem měsíce a tarify se mění vždy k prvnímu dni následujícího měsíce.čtovací období je jeden kalendářní měsíc (od prvního do posledního dne v měsíci). Pokud má zákazník od Abiotelu více služeb (mobilní tarif, pevnou linku atd.), tak obdrží pouze jednu souhrnnou fakturu.


balíček Abiotel – za stanovený měsíční poplatek lze v celé síti Abiotel volat velmi levně.
balíček Internet v mobilu – za stanovený měsíční poplatek lze ve Vašem mobilním telefonu využívat připojení k internetu a služby či aplikace s tím spojené bez nutnosti platit zvlášť za stažená data.

K získání základních informací a k dotazům slouží informační linka pro naše zákazníky číslo: *55 z mobilu ABIOTEL. Dovoláte se i z jiných sítí na čísla: 246 030 707, 595 611 111 nebo 597 603 603.

www.abiotel.cz (c)2012-2023
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky